OP Adventure NOT

Wszelkie podobieństwo do OPA jest fikcyjne. | Współpracujemy z onepiece.pun.pl | Szogunom wstęp wzbroniony! | ~Urakih


#1 2014-07-24 19:02:22

Urakih

Site Admin + Miszcz Kodowania i Z(io)ła

Zarejestrowany: 2014-07-23
Posty: 63
Punktów :   

Wiocha Shimosuki

Miejsce w którym znajduje się Isshin Dojo a co za tym idzie? Można tu skupować broń i napierdal*ć innych ludzi na legalu o ile robisz to mieczami. Wiocha nie była znana dopóki urodzony tutaj Zorro Jednooki nie zgarnął nagrody za łeb i nie przeszczepił sobie sharingana. Tak naprawdę wiocha jest do dupy i każdy byle jaki frajer może ją przejąć (tak próbuję wam coś wyperswadować. Dokładnie to że jesteście frajerami)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kupić można:
- Miecze (Trochę zardzewiałe... Albo to krew.) 50.000B - 150.000B
- Żaaarcieeeee (Czyli to czego w Orenżu nie kupisz) 20B - 500B
- Hentai "Orange Girls" 25B
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Władca: Draco Hao


http://oi58.tinypic.com/2n19z6f.jpg

Offline

 

#2 2014-08-13 17:40:49

Nie-Qulob

Admin

Zarejestrowany: 2014-07-23
Posty: 33
Punktów :   

Re: Wiocha Shimosuki

Draco dopłynął na swojej Cool Tratwie do swojej pierwszej wyspy. Miał dość wiosłowania, więc przydałoby się porwać ze dwóch niewolników i może jakąś laskę jako bonus. Poza tym jeśli miał zmiar stać się kimś ważnym na East Blue, to musiał zacząć przejmować wyspy - a ta wydaje się być dobrym początkiem.

Po zeskoczeniu na stały ląd, Hao wciągnął swój epicki pojazd na brzeg i ukrył w krzakach, co nie było raczej zadaniem trudnym. Następnie skierował swe kroki ku centrum miasta. Jego plan był prosty - skoro na tej wyspie walczy się na miecze, to i on się dostosuje, pokonując władcę w uczciwym lub nie pojedynku i przejmując kontrolę nad tym terenem. Potem zupełnie prawnie porwie kilka osób, może wyczai jakiś lepszy statek i wymyśli jakąś własną flagę żeby mieć co zaiwesić na wszystkim co się da.

Kiedy Draco Hao znajdzie się już w mieście, rozejrzy się i poszuka losowej osoby. Podejdzie do niej i powie:
- Hej, Ty! Szukam władcy wyspy. Jak się nazywa i gdzie obecnie przebywa?
W przypadku nie uzyskania informacji, będzie próbował z kolejnym przechodniem aż do skutku. Kiedy już dowie się dokąd iść, to skieruje w tamtą stronę swoje kroki. Nie ma czasu do stracenia i baza bossa pójdzie tym razem na pierwszy ogień.

Przy okazji przydałaby się jakaś broń palna, więc Draco rozgląda się również za jakimiś ludźmi którzy ją noszą, coby go okraść z tego sprzetu.

Offline

 

#3 2014-08-18 14:23:50

Urakih

Site Admin + Miszcz Kodowania i Z(io)ła

Zarejestrowany: 2014-07-23
Posty: 63
Punktów :   

Re: Wiocha Shimosuki

Szupa MG



Spoiler:

Draco łaził po mieście bez celu nie jak nasz Sharn Jikpolkit miszcz nad miszczami który ma bułeczkę z serkiem. Draco postanowił także być "fajnym" i podniósł tratwę jedną ręką a następnie schował ją w krzakach. Następnie podszedł do jakiegoś gościa którym okazał się być pandamen i zapytał go o drogę do władcy. Pandamen oczywiście go wyśmiał.
- Tutaj się o tym nie rozmawia durniu! - powiedział a następnie sam złamał tą zasadę. - Musisz iść ten tego obok ten tego takiego czegoś.
Miszcz Draco zrozumiał iż baza znajduje się aktualnie w Isshin Dojo i tam najpewniej wyruszy a jak nie to dostanie w łeb z łopaty od jakiego goblina. Jako że był w Shimosuki to nie znalazł nikogo kto by posiadał broń palną.


http://oi58.tinypic.com/2n19z6f.jpg

Offline

 

#4 2014-08-18 16:55:17

Nie-Qulob

Admin

Zarejestrowany: 2014-07-23
Posty: 33
Punktów :   

Re: Wiocha Shimosuki

Dobra, po długich i trudnych zmaganiach nadszedł czas na walkę z głównym bossem. Dzięki szczegółowym informacjom od człowieka, którego twarzy Draco nie zapamiętał, jasnym stało się że kryjówka władcy wyspy znjduje się w Isshin Dojo. Trza więc tam pójść. Z tym też nie będzie problemu, bo mimo że w mieście jest pierwszy raz, z takim dokładnymi wskazówkami trafi tam bez problemu.
Kiedy stanie już przed tym budynkiem, krzyknie:
- Hej! Władca wyspy? Szukam kogoś takiego! Chcę z tobą walczyć! Juhuuu!? Jest tam ktoś?
W przypadku braku odpowiedzi Draco rozwala drzwi dojo solidnym kopniakiem i wbija do środka.

Offline

 

#5 2014-08-18 18:10:38

Urakih

Site Admin + Miszcz Kodowania i Z(io)ła

Zarejestrowany: 2014-07-23
Posty: 63
Punktów :   

Re: Wiocha Shimosuki

SZUPA MG NIE CHCE ZNOWU WPISYWAĆ CAŁEGO KODU NA ZŁOTY NAPIS!



Spoiler:

Droga była miła i dość spokojna nie licząc tego że przynajmniej dziesięciu ludzi w otoczeniu Draco zostało napadniętych przez Słomkowych Ninjów i zabitych ale to nic takiego. Słonko nie świeciło, ptaszki nie śpiewały (Słomkowi Ninja postanowili je zjeść). Ogółem było dość mroczno a niepokój coraz bardziej narastał. Było czuć iż zaraz stanie się coś co będzie w stanie zagrozić życiu naszego mrocznego Hao. I w końcu stało się... ktoś w jego otoczeniu... puścił... BĄKA!. Po tym wydarzeniu chmury odsłoniły słońce a kilka ptaków zaczęło śpiewać i wszystko wróciło do normalności. Draco w końcu dotarł so Isshin Dojo przed którym stała ubrana w strój ninja kobieta z trzema katanami przy sobie. Ruszyła w stronę naszego bohatera a jej czarne włosie powiewało z gracją gdy kroczyła w jego stronę i z taką samą gracją opadło na jej ramiona i plecy gdy zatrzymała się przed nim kładąc ręce na biodrach.
- Nie powinno Cię tu być! Znikaj ale już albo mój kapitan się wścieknie! - pomimo tego iż była to groźba to jej bardzo dźwięczny i, co logiczne, damski głos aż brzęczał w uszach informując o swoim pięknie.


http://oi58.tinypic.com/2n19z6f.jpg

Offline

 

#6 2014-08-18 19:14:53

Nie-Qulob

Admin

Zarejestrowany: 2014-07-23
Posty: 33
Punktów :   

Re: Wiocha Shimosuki

Draco uśmiechnął się do siebie. Dziewczyna była wystarczająco ładna, aby dać jej możliwość wyboru własnego losu.
- Hej, jestem Draco - powiedział - Daję ci dwa wyjścia z tej sytuacji. Albo pomożesz mi przejąć władzę nad wyspą, zostając moją sex-niewolnicą i przy okazji zabijając dla mnie kilku wrogów albo to ja cię zabiję.
Nie ma co, Hao stawia kawę na ławę. Nie ma czasu na podchody, musi jeszcze wiele zrobić. Po chwili stwierdził jednak że doda jakieś ogólniejsze wyjaśnienia.
- Chcę przejąć tą wyspę z rąk Słomkowych Ninjów. Stoisz mi na drodze. Sama się usuniesz czy ja to będę musiał zrobić?
Cały czas miał ręce w kieszeni i luzacko oczekiwał odpowiedzi dziewczyny. Zgwałci ją przy obu opcjach, więc naprawdę nie zależało mu na żadnej z odpowiedzi, byleby mieć tą część za sobą. Ta szermierkowa dziewka będzie albo po jego stronie albo będzie martwa.

Offline

 

#7 2014-08-18 19:31:51

Urakih

Site Admin + Miszcz Kodowania i Z(io)ła

Zarejestrowany: 2014-07-23
Posty: 63
Punktów :   

Re: Wiocha Shimosuki

Boże same gwałty w głowie



Spoiler:

Dziewczyna spojrzała na Draco z oburzeniem na twarzy a następnie przyłożyła zewnętrzną stronę prawej dłoni do jego czoła przymrużając przy tym oczy.
- Nie wygląda na to żebyś miał gorączkę czyli mówisz poważnie - powiedziała dość zbyt spokojnie jak na tą sytuację. - Naprawdę nie jesteś zbyt mądry. Prawdziwy władca znajduję się w środku a to oznacza że jeżeli się odsunę to będę mogła uciec gdy ty będziesz zajęty walką. Nie mam najmniejszej ochoty z tobą walczyć ale nie mam też zamiaru zostać jak to ująłeś "sex-niewolnicą" dlatego nie widzę sensu ciągnięcia tej rozmowy. Możesz mnie teraz spróbować zabić ale to nie skończy się dla Ciebie dobrze ponieważ nawet jeżeli umrę to otrzymasz jakieś obrażenia i nie będziesz miał już najmniejszych szans wygrać z prawdziwym władcą.
Podczas tej przemowy zaczął padać deszcz i z tego powodu ubrania Draco jak i Ariki całkowicie przemokły a efekt tego jest nam obu znany (jeżeli oglądasz mało eechi/jesteś głupi to wiedz że jej ubrania prześwitują). Po chwili z Isshin Dojo dało się usłyszeć basowy głos który usłyszeli nawet ludzie znajdujący się daleko poza jego obrębem.
- Arika chodź tu ty tępa dziw*o!
Na twarzy szermierki pojawił się wyraz przerażenia. Przełknęła ona głośno ślinę i odwróciła się całkowicie dygocąc.
- J-już idę! - odkrzyknęła innym niż zwykle głosem i nie zwracając uwagi na Dracona ruszyła przed siebie powolnie co widocznie robiła specjalnie.


http://oi58.tinypic.com/2n19z6f.jpg

Offline

 

#8 2014-08-19 13:43:10

Nie-Qulob

Admin

Zarejestrowany: 2014-07-23
Posty: 33
Punktów :   

Re: Wiocha Shimosuki

Hm, mimo że tak się stawia, widać było że ktoś już nieźle sobie jej używa. A skoro tak, to rozwiązanie dla Draco jest proste: zabije tego kolesie który nią pomiata, a wtedy ona nie będzie miała wyboru i dołaczy do niego, a wtedy to on będzie nią pomiatał. Taa...
Po chwili patrzenia na ciało Ariki, Draco postanowił wejśc za nią do środka.
- Koleś, chyba nie będziesz miał nic przeciwko jeśli wezmę sobię na własność Arikę i całą tą wyspę, co nie? - krzyknął w stornę osoby która wcześniej wołała kobietę ninja - Możemy walczyć albo dasz mi to po dobroci. Nie wolałbyś być teraz na jakiejś fajniejszej wyspie, jak no nie wiem, Gush Ait? Obok szefów podziemia niż sterczyć nad takim zadupiem? Tam będziesz mógł się rozwijać. Powiesz, że cię zaszantażowałem albo coś w tym stylu ziom, jakąś wymówkę dla twoich szefów. To bedzie twoja szansa na awans, bo co bawić się w starostę takiego zadupia? Ja przypilnuję tu interesów za ciebie? To jak będzie?
Draco starał się być przekonujący. Zawsze warto spróbować miękkiej drogi niż twardej, no chyba że jedzie się samochodem. Ale to nie istotne. Ciekawe jak zareaguje szefuńco tej wyspy. I kiedy wreszcie Arika będzie jego. No, pożyjemy, zobaczymy.

Offline

 

#9 2014-08-19 13:57:51

Urakih

Site Admin + Miszcz Kodowania i Z(io)ła

Zarejestrowany: 2014-07-23
Posty: 63
Punktów :   

Re: Wiocha Shimosuki

Masz rację!



Spoiler:

Od razu po wejściu było widać że Isshin Dojo bardzo mocno się zmieniło. Wszystkie ściany pokryte były czerwoną farbą w jakieś tajemne-mistyczne-zagadkowe-czarne malowidła (klik) a podłoga prawie w całości pokryta była purpurowym i włochatym dywanem. Pod ścianą równolegle do Draco znajdowało się łózko pokryte aksamitną, niebieską pościelą i haftowanymi własnoręcznie poduszkami. Pod innymi ścianami stały różne rośliny doniczkowe bądź sofy a ewentualnie krzesła. Znajdowały się dwa przejścia do kuchni i łazienki a drzwi prowadzące do nich były najwidoczniej dębowe i pokryte Vidaronem. Kenji przez chwilę przyglądał się Draco z chęcią mordu w oczach i zaraz nastąpiło coś czego wszyscy się spodziewaliśmy.
- A wiesz... Możesz mieć rację. Co do Ariki to nie potrzebuję jej już istnieją piękniejsze - powiedział spokojnie na co Arika zdenerwowała się nie na żarty. - Ale nie mam zamiaru oddawać Ci Shimosuki dlatego szykuj się na śmierć!
Zanim zdążył cokolwiek zrobić na jego torsie i udzie znalazły się ręce Ariki której twarz wygięła się w ohydnym grymasie wściekłości.
- Nie potrzebujesz mnie, tak!? - wykrzyknęła zdenerwowana a jej ręce pokryła dziwna niebieska aura. - BLADE CHANGE!
Gdy wykrzyknęła te dwa słowa na torsie jak i nogach Kenji'ego zaczęły pojawiać się rany jakby ktoś ciął go na odlew niewidzialnym mieczem. Stało się to tak szybko że Draco nawet nie zdążył zauważyć jak na ziemi leżał martwy władca wyspy we własnej kałuży krwi powoli wsiąkającej w dywan znajdujący się pod nim.


http://oi58.tinypic.com/2n19z6f.jpg

Offline

 

#10 2014-08-19 14:12:36

Nie-Qulob

Admin

Zarejestrowany: 2014-07-23
Posty: 33
Punktów :   

Re: Wiocha Shimosuki

- No nieźle - powiedział Draco - Jesteś całkiem przydatna. A teraz, padnij przede mną! HAKI!
Tum dum dum tak oto młody Hao po raz pierwszy użył swojego niesamowitego królewskiego haki, a jako że jego SW wynosiła 3, a Arielki 1 to padła ona na ziemię.
- Ohohohoho cóż za przydatna moc. To teraz trza przejąć tą wyspę.
Jak powiedział tak zrobił: najpierw poszukał jakiś kajadanek, liny, łańcucha czy czegoś aby unieruchomić tym Arikę. Widział co potrafi, także nie chciałby zginąć tak jak jego poprzednik. Starał się wykonać robotę porządnie, żeby napewno nie uciekła, dla pewności przywiązał jej do jakiegoś słupa czy czegoś i wgl masterpiece.
Następnie zabrał martwe ciało władcy wyspy i wbił na jakiś pal przed dojo. Obok umieścił karteczkę "DRACO HAO WASZYM NOWYM WŁADCĄ"
Następnie wygodnie rozłożył się na najwygodniejszym fotelu jaki znalazł w dojo (czyli znając życie drewnianej ławeczce) i czekał aż Arielka się obudzi. No i jeszcze jak znalazł coś do jedzenia to to je, a co tam. W sumie to hurtowo wyrzera spiżarnię dojo.

Offline

 

#11 2014-08-19 15:09:09

Urakih

Site Admin + Miszcz Kodowania i Z(io)ła

Zarejestrowany: 2014-07-23
Posty: 63
Punktów :   

Re: Wiocha Shimosuki

Żebyś ty wiedział



Spoiler:

Arika od razu padła na dywan lądując na nim swą piękną twarzą jednakże włochaty dywan ocalił ją przed zniekształceniem. Gdy ona sobie leżała Draco podnosił właśnie ciało z którego o dziwo nie leciała już krew a co jeszcze dziwniejsze dywan nie był ani trochę poplamiony krwią i lśnił czystością nie licząc śladów po spermie i kilku okruszków. KILKU bo ninja mało jedzą w końcu muszą być chudzi. Ludzie zbierali się przed karteczką wywieszoną nie tak dawno przez Draco niektórzy się cieszyli a inni wręcz przeciwnie.
- Nareszcie ktoś nas uwolnił od tego człowieka!
- Kolejny samozwańczy władca!
Tak właśnie krzyczeli na głos krytykując jak i pochwalając czyn mrocznego Hao a może raczej czyn Ariki w końcu to ona zabiła Kenji'ego. Oczywiście nie zajęło dużo czasu by Dracon wpierdzielił wszystko co było w posiadaniu Słomkowych Ninja.
- C-co się stało? - zapytała Arika nieprzytomnym głosem po swoim przebudzeniu. - Och to tylko ty. Czego jeszcze chcesz!? Masz wyspę więc daj mi odejść!
Wykrzyknęła a jej ręce znowu rozświetliła niebieska aura.


http://oi58.tinypic.com/2n19z6f.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prl.pun.pl www.ninja-arena.pun.pl www.big-b.pun.pl www.hajszpan.pun.pl www.pokemon-rpg.pun.pl